newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Найбільша молодіжна конференція цієї весни - YouthSpeak Forum відбудеться 1 квітня 2017 року

1,2 т.
Найбільша молодіжна конференція цієї весни - YouthSpeak Forum відбудеться 1 квітня 2017 року

Вже другий рік поспіль AIESEC збирає громадські організації, активну молодь, бізнес сектор та представників держави на всеукраїнському YouthSpeak Forum. Цього року планується залучити більше 500 учасників.

Видео дня

YouthSpeak - це глобальний проект, що починається з опитування та допомагає визначити молодіжні тренди у працевлаштуванні, самореалізації та розвиткові суспільства, після чого обговорити це під час форуму, на якому також створюються активності для задовольняння цих потреб та втілення спільних ідей.

Форум складається з блоків "Inspire", "Engage" та "Act", як ключових моментів у створенні будь-яких змін. Тому у розкладі:

"Powerful talks". Виступи лідерів думки на такі теми, як "Співпраця, як глобальна тенденція у всіх відносинах", "Цілі сталого розвитку ООН", "Лідерство", та "Контекст України на сьогодні".

Панельна дискусія. 5 спікерів із різних сфер висловлять свої думки на тему: "#Трансформуй. Які можливості та проблеми на шляху до зміни себе, країни, світу?"

"Workshop". Навички 2020, де і як їх взяти.

Простір можливостей. Стати частиною громадської організації, знайти роботу в корпоративному або державному секторі, підтягнути свої навички та знання? На форумі будуть усі деталі про максимальну кількість можливостей.

Case Studies. 6 прикладів різних ситуацій від компаній, громадських ініціатив та державних установ, які потрібно покращити чи визначити основні перешкоди на шляху до їх успіху. Авторам найкращих ідей запропонують брати участь у їх втіленні.

Більше інформації на сайті: http://aiesec.ua/youthspeakforum/

#Трансформуй разом з Торгово Промисловою Палатою України та AIESEC в Україні на найбільшій молодіжній події року - YouthSpeak Forum!