УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Prometheus запускає нові безкоштовні онлайн-курси від ProZorro, Ради Європи та ОБСЄ

2,0 т.
Prometheus запускає нові безкоштовні онлайн-курси від ProZorro, Ради Європи та ОБСЄ

Prometheus відкриває реєстрацію на чотири нові курси від провідних українських та міжнародних організацій: "Публічні закупівлі для бізнесу" від Міністерства економічного розвитку та торгівлі, "Доступ до публічної інформації", створений за підтримки Ради Європи, "Як ефективно спланувати та провести діалог" від Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні та "Цифрові комунікації в глобальному просторі".

Видео дня

Курс "Публічні закупівлі для бізнесу" від Міністерства економічного розвитку та торгівлі та Проекту ЄС "Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС" розповість про все, що необхідно знати бізнесу, щоб почати успішно працювати на ринку публічних закупівель розміром в 300 мільярдів гривень - https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:ProZorro+PP202+2017_T1/about.

Яка зарплатня мера Вашого міста? Куди комунальне підприємство витрачає бюджетні кошти? Хто і на якій підставі вирубує парк для будівництва котеджного містечка? Як це може бути? Чому так відбувається? Чи мають вони право таке робити? Дізнайтеся, до кого і як звертатися за публічною інформацією і розберіться, у якому випадку розпорядник інформації має право відмовити, за допомогою курсу "Доступ до публічної інформації", що було створено за підтримки проекту Ради Європи в Україні "Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні" - https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:COE+PI101+2017_T1/about.

Курс Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні "Як ефективно спланувати та провести діалог" буде цікавий та корисний тим, кому потрібно покращити майстерність ведення колективних обговорень або важливо зробити більш ефективною свою активну громадську діяльність. Водночас, матеріали курсу стануть у нагоді всім, хто втомився від звичайних суперечок, порожніх дебатів та дискусій та прагне до реальних змін у взаємодії з іншими - https://courses.prometheus.org.ua/courses/OSCE/DIAL101/2017_T1/about.

Курс "Цифрові комунікації в глобальному просторі" спрямований на поширення знань про інформаційні технології серед усіх нефахівців, які не мають базових навичок технічного спрямування, але прагнуть навчитись працювати в сучасному інформаційному середовищі. Ви дізнаєтесь про основні операційні системи, довідаєтесь про види веб-ресурсів та специфіку їх створення й використання, опануєте хмарні технології, інструментарій роботи із соціальними мережами та цифровий етикет. Викладачі курсу розкажуть, як правильно захистити себе від кіберзагроз і чому саме інформаційні технології керують сучасним світом - https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+ITArts101+2017_T1/about.