newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Prometheus відкриває реєстрацію на курси бухгалтерського обліку від EY та цифрового маркетингу від Postmen

2,3 т.
Prometheus відкриває реєстрацію на курси бухгалтерського обліку від EY та цифрового маркетингу від Postmen

Prometheus відкриває реєстрацію на два найбільш очікувані слухачами безкоштовні масові онлайн-курси: бухгалтерський облік та цифровий маркетинг! Знаковим є той факт, що цього разу авторами курсів є не університети, а компанії-лідери в цих галузях. Курси створила одна з найбільших у світі аудиторсько-консалтингових компаній EY (раніше - Ernst & Young) та провідна українська цифрова агенція з питань маркетингу Postmen, що працювала з такими клієнтами як Нова Пошта, Lifecell та Bukovel.

Курс "Бухгалтерський облік для початківців" компанії EY в Україні буде цікавий всім, хто хоче сформувати власне бачення фінансової складової підприємства, зрозуміти необхідні для економічної діяльності бізнес-процеси, розширити знання з бухгалтерського обліку та на практиці скласти фінансову звітність, яка є основою для прийняття рішень менеджментом. Слухачі отримають можливість пройти весь процес від створення уявної виробничої компанії до випуску її першої фінансової звітності. Через практику слухачі засвоять теорію бухгалтерського обліку й навчаться розуміти фінансову звітність - http://courses.prometheus.org.ua/courses/EY/ACC102/2017_T1/about.

Видео дня

Курс "Цифровий маркетинг", що читає засновник агенції Postmen Ярослав Ведмідь, розповість слухачам про те, як змінюється поведінка споживачів в інтернеті та які нові моделі створення вартості виникають, як змінюються стратегії компаній з огляду на зменшення вартості створення контенту, як сайти перетворились з нових медіа в нові маркетплейси, як планувати онлайн-кампанії, які досягають бізнес-цілей, та як будувати бренди в епоху цифрового маркетингу. Всі набуті знання будуть тестуватися на кейсах українських компаній. Курс дозволить слухачам оволодіти новими цифровими маркетинговими стратегіями і вміннями вибудовувати цифрові кампанії відповідно до поставлених задач - http://courses.prometheus.org.ua/courses/Postmen/DM101/2017_T1/about.

Prometheus відкриває реєстрацію на курси бухгалтерського обліку від EY та цифрового маркетингу від Postmen