newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Бізнес-сніданок Клубу альтернативної енергетики з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Юха Віртаненом

1,5 т.
Бізнес-сніданок Клубу альтернативної енергетики з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Юха Віртаненом

На сьогоднішній день відновлювальні джерела енергії конкурують з традиційними на багатьох ринках і є мейнстрімом світового ринку енергетики. 2015 рік став рекордним для світової альтернативної енергетики: за даними звіту REN21 загальна потужність виробленої з відновлювальних джерел енергії склала 785 ГВт, а обсяг інвестицій досяг 286 млрд. доларів США

Вже зараз енергія, отримана з альтернативних джерел, може скласти конкуренцію таким видам енергії, як нафта, газ та вугілля. Відновлювальні джерела мають значний потенціал розвитку і у майбутньому можуть стати лідером з виробництва енергії чи навіть замінити традиційні паливно-енергетичні ресурси.

В першу чергу цьому сприяють зростаюча цінова конкурентоздатність технологій з використанням відновлювальних джерел, політичні ініціативи, більш відкритий доступ до фінансування та необхідність вирішення енергетичної та екологічної безпеки.

Видео дня

У найближчі 10 років прогнозується щорічне зростання світових обсягів виробництва електроенергії з традиційних джерел на 2,8 %, а з альтернативних – на 9,2 %. Якщо говорити про Україну, то, звичайно, ми звикли до використання викопних джерел енергії, таких як вугілля та газ. Але один мінус таких джерел енергії – вони закінчуються. Тому, вже сьогодні нам потрібно замислюватися над використанням альтернативних джерел енергії. За минулий календарний 2015 рік Україною було вироблено близько 1,75 млрд кВт-год електроенергії або 1% від загального виробництва електроенергії в Україні. Для порівняння частка відновлюваної енергетики в загальному енергобалансі країни в 2011 році становила лише 0,17%.

Згідно Renewables 2016 Global Status Repor, країнами-лідерами з виробництва "зеленої" енергії на сьогоднішній день є Китай, США, Бразилія, Німеччина та Канада.

Однією з провідних країн у сфері використання відновлювальних джерел енергії є Фінляндія.

15 грудня 2016 року у Києві відбудеться бізнес-сніданок Alternative Energy Club із Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Юха Віртаненом. на тему: "Альтернативна енергетика: екологія чи бізнес. Європейський досвід". На зустрічі будуть розглянуті такі цікаві та важливі питання, як сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку альтернативної енергетики Фінляндії, державна підтримка проектів з відновлюваної енергетики, умови отримання "зеленого тарифу" та інше.

Бізнес-сніданки Alternative Energy Club проводяться один раз на місяць у рамках підготовки до Тижня альтернативної енергетики в Україні, що відбудеться 13-16 березня 2017 року та збирають цільову аудиторію, серед якої власники, керівники та топ-менеджери компаній, що діють у сфері відновлювальних джерел енергії.

Alternative Energy Club. Разом сприяємо розвитку альтернативної енергетики!

Організатор події – Ukrainian Communication Group.

Детальну інформацію дивіться на сайті: aew.com.ua

Бізнес-сніданок Клубу альтернативної енергетики з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Юха Віртаненом