УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Рівному відбудеться Всеукраїнський жіночий фестиваль "Аніма"

1,8 т.
У Рівному відбудеться Всеукраїнський жіночий фестиваль 'Аніма'

Ми живемо у часи, коли умови навколо нас змінюються швидко, а іноді блискавично. І у кожного з нас просто немає часу на пристосування до певних умов. Але вихід із ситуації є! все просто – потрібно постійно навчатися і працювати над змінами у собі!

Саме для того, щоб навчитися будувати стосунки, отримати позитивні емоції, насолоджуватися життям, будувати своїми руками власну долю, ми запрошуємо дівчат та жінок у нашу школу "Ключі до себе" - на факультет жіночої психології.

Головна мета курсу школи "Ключі до себе":

• виявити ресурсну і тіньову структуру жіночої природи;

• допомогти усвідомити і зрозуміти мотиви своїх вчинків;

• навчитися прощати і сповідувати прощення;

• навчитися діяти і спокійно реагувати;

• будувати цілі та пріоритети;

• навчитися вибудовувати відносини в різних сферах

нашого життя;

• вміти орієнтуватися в будь-якій ситуації;

• отримувати позитив і радість від життя.

Жіноча сила й енергія позитивних емоцій конструктивно змінюють негативні енергії на енергії добра і любові. А саме вони, як ми знаємо, є рушіями, які врятують світ!

Читайте: Правда про афродизиаки: эксперты рассказали, как они на самом деле влияют на организм

Більш детальна інформація та запис у Школу "Ключі до себе" - за тел. 096 164 42 35

Серед викладачів Школи - Ольга Галицька (Нагаль).

Практичний психолог, психотерапевт за методом кетативно-імагінативної психотерапії (символ-драма), таролог, II ст. Reiki, член ГО "Психологічна служба євромайдан". Провідні школи індивідуального розвитку: "Колесо життя", "Квінтесенція жіночих енергій", "Архетипи Таро — психологічний аспект життя", "Жінка — мати". Очолює психологічну службу реабілітації та підтримки учасників АТО та їх сімей при ООПСЕМ м.Рівне.

Формат навчання у школі передбачає 26 зустрічей один раз на тиждень по вівторках – з вересня по травень з можливістю продовження — за запитом групи. Тренінг буде проходити у закритому форматі, тобто зі стабільним складом учасниць, лише перші 2-3 зустрічі будуть відкриті, для приєднання нових учасниць. Тривалість кожної зустрічі – 2,5 години (18:00-20:30).

Ви давно мріяли про те,щоб почати новий етап у своєму житті, але не знали, що може стати проривом для цього?! Піддалися осінній депресії і не знаєте, де знайти натхнення для роботи та творчості?!

Тоді Всеукраїнський жіночий фестиваль "Аніма", який скоро відбудеться у Рівному, саме для вас! Це і ваша омріяна точка відліку!

Кращі, яскраві, цікаві та популярні спікери, досвідчені тренери, а також відомі особистості зберуться для зустрічі саме з ВАМИ!!!

Унікальність заходу в тому, що ви зможете відвідати близько 30 майстер-класів, дискусій, зустрічей та презентацій на теми взаємостосунків, балансу між особистим та кар'єрою, свіжих ідей у красі, здоров'ї, культурі, мистецтві, як залишатися сильною та натхненною, де черпати ресурс та ще чимало надважливих тем… Наш захід для тих, хто обирає та прагне Кращого.

"Жінкам потрібні ресурси і натхнення. Треба набратися сил та енергії,щоб допомагати своїм чоловікам, і самим ставати самодостатніми, розвиватися і реалізовувати себе", - розповідає директор фестивалю АНІМА Яна Довмат.

Наш фестиваль триватиме протягом двох днів — 14-15 листопада. Ви зможете одночасно відвідати сектори: "Марс і Венера", "Мода та краса", "Бізнес-леді", "Батьківська школа", LifeStyle, "Про найінтимніше". А із залу в зал вас супроводжуватиме виставка-ярмарок.

Читайте: Время украинских брендов

А на кінець фестивалю – феєричне завершення дійства — це вечірка із розігруванням подарунків, спілкування в теплій дружній атмосфері та цікава шоу-програма! Відвідати фестиваль ви зможете, купивши квитки на один чи два дні фестивалю.

Квитки можна замовити за телефоном 096 164 42 35 або у Time-cafe "Home".