УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Паливний ринок в Україні може залишитись "в тіні"…

1,5 т.
Паливний ринок в Україні може залишитись 'в тіні'…

На сьогодні для українського бізнесу актуальним питанням є використання інноваційних технологій з економії нафтопродуктів за європейськими правилами та робота з новим акцизним податком який підняв хвилю обурення на паливному ринку.

Висвітленням цих проблем став перший всеукраїнський форум "Облік нафтопродуктів 2016" що буде проходити в Києві 14 квітня і допоможе підприємцям розкрити принципи ведення бізнесу у нових умовах податкового законодавства та використання інноваційних методів обліку палива.

На думку організатора форуму, директора компанi "УКРАВТОНОМГАЗ" першим кроком євроінтеграції українського нафтогазового ринку є узаконення будівництва газових та дизельних автозаправних пунктів.

"Ми вирішили підняти всі проблемні питання нафтогазового сектору, які давно хвилюють малий та середній бізнес. На форумі Ви дізнаєтесь про нові впровадження в бухгалтерському та управлінському обліку нафтопродуктів, а також ми розкажемо як організувати комплексну автоматизацію обліку палива в себе на підприємстві. За круглим столом ми піднімемо питання легального будівництва газових заправок та вплив акцизних накладних на ринок нафтопродуктів", повідомив Андрій Дорофеєв.

Успіх країни залежить від конкретних дій кожного українця. Тому запрошуємо вас приєднатись до форуму і отримати практичні поради для бізнесу.