newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

У Києві запускається курс дипломатичного протоколу та етикету

3,6 т.
У Києві запускається курс дипломатичного протоколу та етикету

У столиці запускається професійний повний курс лекцій з дипломатичного протоколу і етикету, де студенти пройдуть 4 -х денну комплексну підготовку з набуття бізнес навичок у вербальному і невербальному дипломатичному спілкуванні, створення ділового іміджу, публічного виступу і, звичайно, практика ведення політичних і дипломатичних дебатів. Школа Рекламних Технологій Advertising School організувала абсолютно актуальні курс "Дипломатичний етикет", який стартує 4-го липня, і стане перепусткою у світ ділових людей.

Видео дня

Ключові ознаки курсу: практичне відпрацювання всіх навичок в ході занять; відвідування п'яти дипломатичних раутів в посольствах іноземних держав в Україні; після закінчення занять, спілкування зі спеціальними гостями-дипломатами, в тому числі іноземними.

Ділове середовище стала невід'ємною частиною сучасного світського життя, і практично кожному доводиться стикатися з бізнес спілкуванням. Ділове суспільство, – це сучасний простір, де існує свій звід законів, правил і бізнес принципів. Діловий етикет - еталон спілкування в бізнес-середовищі. Імідж професіонала формується не відразу, – разом з досвідченістю та експертністю, етикет завершує картину, створюючи образ фахівця, і допомагає вибудовувати грамотні відносини в діловому середовищі.

Курс торкнеться наступних тем:

 • Історія, поняття і значення дипломатичного протоколу, етикету і церемоніалу;

 • Дипломатичний корпус, дипломатичні представництва - структура і особливості;

 • Дипломатичні та протокольні документи - види і особливості складання;

 • Дипломатичні переговори в класичній дипломатії, політиці та бізнесі: етикет дипломатичної бесіди, вербальне і невербальне спілкування, публічні виступи, інтерв'ю, дебати;

 • Дипломатичні візити і прийоми - особливості проведення, участі, вживання їжі та напоїв;

 • Дипломатичний дрес-код - види та правила;

 • Дипломатичний етикет як складова іміджу успішного дипломата.

Читайте: Рейтинги креативности и мастерства агентств Украины сезона 2014/2015

Викладачі курсу:

 • Анне Галембіовська – незалежний політичний консультант, політтехнолог

 • Фарід Сафаров – Дипломат, професійний дебатер. Переможець конкурсу молодих дипломатів "Містер Дипломат", лауреат міжнародних конкурсів з дипломатії та ораторського мистецтва.

 • Валерія Манзюк – Юрист-міжнародник, медіа аналітик. Проходила дипломатичне стажування в ООН (США, Нью-Йорк, 2014-2015).

Спеціальні гості:

 • Матеуш Бялас – Польський дипломат у представництві ЄС в Україні.

 • Олександр Солонтай – Політичний експерт, громадський діяч. Автор тренінгових програм, посібників на політичну та громадську тематику.

Інформація для узгодження питань участі:

Тривалість курсу : 4 дні, 4 - 5 липня (сб-нд) і 11-12 липня (сб-нд)

Час: с 10.00 до 18.00

Група: 15 чоловік

Місце проведення: Школа Рекламных Технологий Advertising School