newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Український фонд соціальних перетворень в Американському домі організував круглий стіл

11,5 т.
Український фонд соціальних перетворень  в Американському домі  організував  круглий стіл

29 квітня в Американському домі відбулася презентація проекту "BUSINESS START:guide to action", в рамках якої пройшов круглий стіл з власниками підприємств, науковими діячами, експертами з маркетингу та ринкових відносин на тему "Проблеми та розвиток підприємництва". Організатором виступили голова "Українського фонду соціальних перетворень", грантер УВКБ ООН, автор соціальних проектів Тетяна Петракова та автор проекту "BUSINESS START:guide to action", розробник методики тренінгової і менторської підтримки підприємництва, випускник програми Open World Leadership Centre, підприємець та співзасновник "Українського фонду соціальних перетворень" Світлана Олєйнікова.

Видео дня

На круглому столі обговорювалися гострі питання у сфері підприємницької діяльності з представниками малого та середнього бізнесу, переселенцями, які намагаються побудувати власний бізнес, а також з випускниками фахових вишів. Завдяки експертам заходу, яких по праву можна вважати успішними практиками у вирішенні бізнес-питань, учасники форуму отримали вичерпні відповіді на свої запитання та допомогу у формуванні успішної бізнес-стратегії. Ключовими спікерами заходу виступили:

-менеджер програм соціального інвестування "Вестерн Ай-Ен-Ес Ентерпрайз фанд", керівник Всеукраїнського ресурсного центру розвитку соціального підприємництва "Соціальні іниціативи" (з 2012 по 2015 р.), сертифікований тренер з соціального підприємництва, старший викладач Школи соціальної роботи НаУКМА, підприємець ВАСИЛЬ НАЗАРУК,

-керівник проекту ЄС "Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні" АНДРІЙ ГІНКУЛ,

-експерт з інвестицій, власник ГК "Каштан-2000" СЕРГІЙ ПОЗНЯК,

-експерт з питань підприємництва ВОЛОДИМИР ДОРОШ;

-розробник авторської методики тренінгової і менторської підтримки підприємництва, випускник програми Open World Leadership Centre, підприємець СВІТЛАНА ОЛЄЙНІКОВА.

У якості модераротара виступила ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА, голова "Українського фонду соціальних перетворень", власник медіа холдингу, автор соціальних проектів, грантер УВКБ ООН.

Багатостороння підтримка розвитку малого та середнього бізнесу, побудова соціально орієнтованої економіки мають бути головним вектором реформ нашої країни. Постійні зміни до Податкового кодексу, неефективна фінансова підтримка, обмеження, встановлені на законодавчому рівні, відсутність системи підтримки не дозволяє бізнес-сегменту та починаючим підприємцям реалізувати свій потенціал та впровадити інноваційні моделі введення бізнесу. За рахунок вирішення питання підтримки малого бізнесу стають взаємовиключними інші актуальні для країни проблеми, зокрема: працевлаштування населення, формування стабільного середнього класу – переважаючої верстви населення, що у свою чергу сприятиме процесам інтеграції української економіки в світові масштаби.

В рамках проекту "BUSINESS START:guide to action" планується проведення прес-конференції та серії з 3-х майстер-класів з долученням провідних експертів в сфері економіки та розвитку бізнесу, піару, реклами. Результатом проекту стане розробка методики "Підтримка бізнесу".

Організатор Тетяна Петракова зазначає: "Підприємці сьогодні потребують не тільки фінансової допомоги та змін на законодавчому рівні, але й інформаційної підтримки стосовно реалізації власних бізнес-ідей, рекомендацій та порад від провідних експертів розвитку бізнесу, реклами, піару. Сьогодні з метою підтримки бізнесу, як ефективної моделі економічного розвитку нашої країни, нагальним є проведення заходів для ефективного розвитку справи та формування ринкових відносин, що відповідатимуть європейським стандартам".

Автор проекту Світлана Олєйнікова резюмує: "Україна відноситься до країн перехідного типу. Тому зміни є невід’ємною складовою процесу формування та створення гідних реалій. Кардинальні перетворення та інновації – запорука щасливого майбутнього та піднесення країни на щабель високорозвиненої європейської країни, здатної презентувати своє ім’я на більш високому рівні – світовому".

Український фонд соціальних перетворень в Американському домі організував круглий стіл

Український фонд соціальних перетворень в Американському домі організував круглий стіл

Український фонд соціальних перетворень в Американському домі організував круглий стіл

Український фонд соціальних перетворень в Американському домі організував круглий стіл