newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Понад половини місцевих шкіл зареєструвалися у ПДН 5-ої хвилі Проекту "Енергоефективні школи: нова генерація"

3,9 т.
Понад половини місцевих шкіл зареєструвалися у ПДН 5-ої хвилі Проекту 'Енергоефективні школи: нова генерація'

Сьогодні Україна впевнено крокує до енергонезалежності Держава приділяє безпрецедентну увагу підвищенню енергоефективності та реформуванню житлово-комунального господарства. Приймаються важливі законодавчі та нормативно-правові акти; діє урядова програма із сприяння населенню у впровадженні енергоефективних заходів (славнозвісна програма "теплих кредитів); вже у наступному році запрацює Фонд енергоефективності. Тобто запит на енергоефективність "зверху" - є.

Понад половини місцевих шкіл зареєструвалися у ПДН 5-ої хвилі Проекту "Енергоефективні школи: нова генерація"

Проте, щоб досягти успіху, необхідно формувати запит на енергоефективність "знизу". Саме це є головною метою інноваційного Проекту Енергоефективні школи: нова генерація", який впроваджує Всеукраїнська благодійна організація "Інститут місцевого розвитку.

Видео дня

15 листопада 2017 р. у рамках 5-ої хвилі Проекту відкривається уникальна онлайн-програма дистанційного навчання (ПДН) за двома навчальними курсами, схваленими Міністерством освіти і науки України: курсу за вибором "Основи енергопостачання та енергозбереження" для учнів 6-8 класів та факультативного курсу "Абетка з основ житлово-комунального управління" для учнів 9-11 класів.

Організатори забезпечують цілодобовий безкоштовний доступ до онлайн-платформи.

Наразі триває добір пілотних шкіл. Завдяки необмеженому покриттю через дистанційний формат навчання, участь можуть брати будь-які ЗНЗ, незалежно від їхньої локації.

Зареєструватися можна за посиланням ees.energyschool.org.ua

Четверта хвиля Проекту "Енергоефективні школи: нова генерація" (2016-2017 н.р.) виявила реальний рівень зацікавленості керівництва міст і підрозділів освіти, адміністрацій та педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів у підтримці державної політики енергоефективності. Дуже добре працювали за Проектом ЗНЗ населених пунктів Донецької області, насамперед, Добропілля.

І в цьому навчальному році міська влада та освітяни Добропілля яскраво продемонстрували небайдужість, згуртованість та активну громадянську позицію: формувати запит на енергоефективність "знизу" вже готові понад половини місцевих шкіл.

Так тримати!