newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Галасюк: блокада залізниці тягне Україну в прірву

4,0 т.
Віктор Галасюк

Блокада залізниці на Донбасі ставить під загрозу енергетичну безпеку України, наявність світла і тепла в домівках українців, фундментально послаблює економіку України та змушує владу знову йти з протягнутою рукою до МВФ, що суперечить національним інтересам України. 

Видео дня

Про це під час урядової наради щодо блокади залізниці заявив заступник лідера РПЛ, голова парламентського промислового комітету Віктор Галасюк.

"Треба створювати осередки соціальної стабільності та рухатися вперед у цьому напрямку, а не "рубати сук", на якому сьогодні знаходиться українська промисловість та все наше суспільство", - зазначив нардеп. 

За його словами, дане питання має як мінімум три виміри - енергетичний, економічний та соціально-економічний.

Він зауважив, що не купувати українське вугілля з тимчасово непідконтрольних територій з українських шахт, де платять зарплати українцям та податки до бюджету України, а натомість імпортувати дорожче вугілля з Австралії, Африки чи Росії - абсолютно неприйнятно.

"Суспільство не розуміє наслідків того, що сьогодні відбувається. Якщо взяти ризики втрати 3 млрд доларів валютної виручки та майже 4 млрд грн податкових надходжень у бюджеті і ризики того, що кілька десятків тисяч людей залишаться без роботи - це означає затягнути країну в прірву бідності та хаосу", - стверджує нардеп. 

Він переконаний, що це питання критично потребує оперативного вирішення на рівні КМУ та Верховної Ради.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше одного з організаторів блокади - Семена Семенченка - спіймали на брехні в заявах про блокаду Донбасу.