newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Насіров похвалився темпами відшкодування ПДВ

4,3 т.
Роман Насіров

Державна фіскальна служба України вже відшкодувала більше 72 млрд грн податку на додану вартість.

Про це заявив голова ДФС Роман Насіров, повідомляє прес-служба відомства.

За його словами, протягом 2016 року ДФС вживала заходів для вчасного відшкодування сум ПДВ. "Наразі ПДВ відшкодовується у хронологічному порядку відповідно до вимог Податкового кодексу. Крім того, забезпечено погашення невідшкодованих сум ПДВ, заявлених в попередніх періодах", — наголосив Насіров.

Зокрема, станом на 1 листопада 2016 року в цілому по Україні відшкодовано ПДВ у сумі більше 72 млрд грн, що на 37,8%, або на майже 20 млрд грн більше, ніж суми відшкодування, перераховані на рахунки платників податків за аналогічний період 2015 року.

Видео дня

При цьому середньомісячне відшкодування ПДВ у 2016 році зросло майже на 2 млрд грн порівняно з минулим роком — з 5,2 млрд грн у 2015 році до 7,2 млрд грн у поточному.

"Ми налаштовані на плідну співпрацю з бізнесом та розраховуємо на конструктивний діалог зі всіма платниками податків. У свою чергу ми будемо і надалі створювати комфортні умови, покращувати сервіси та удосконалювати процес адміністрування податків", — наголосив очільник ДФС.

Як повідомляв "Обозреватель", у листопаді 2016 року ДФС досягла рекордного показника надходжень податків і зборів в обсязі більше 80 млрд гривень.