newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Затверджено керівний склад Громадської ради при Держпідприємництві

Затверджено керівний склад Громадської ради при Держпідприємництві

7 серпня 2012 року відбулося перше засідання Громадської ради при Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва. Про це повідомляє прес-служба Держпідприємництва.

Під час засідання більшістю голосів Головою Громадської Ради було обрано Павла Міхайліді, який очолює Всеукраїнську громадську організацію "Спілка кризис-менеджерів України", секретарем – Сергія Козиренка, а також 6 заступників Голови. Першим заступником став Андрій Антонюк, який є Співголовою правління Всеукраїнської громадської організації "Українська таксомоторна асоціація".

Інші 5 заступників очолюватимуть комітети, які також було ухвалено, відповідно до регламенту. Так, комітет з питань державної регуляторної політики очолив Сергій Шабовта (Президент Української федерації професіоналів безпеки), комітет з питань підтримки та розвитку підприємництва – В’ячеслав Биковець (Виконувач обов’язків голови Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України), комітет з питань ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності – Борис Платкевич (Президент-голова правління Громадської організації "Український союз пожежної та техногенної безпеки"), комітет з питань соціальної відповідальності бізнесу – Тетяна Павлюк (Президент Всеукраїнської громадської організації "Федерація оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності"), комітет з питань розвитку саморегулювання – Юрій Папіровий (Голова Всеукраїнської громадської організації "Громадський комітет транспортної безпеки").

Видео дня

"Ми створюємо команду менеджерів, які зможуть організувати роботу і ради, і комітетів. Але при цьому буде враховано всі думки, питання та пропозиції – всі і всіх, – наголосив Павло Міхайліді. – Вже є пропозиції сформувати експертні групи у Севастополі, Миколаєві, Херсоні та інших містах та регіонах держави. Наше завдання – долучити до участі у формуванні державної політики якомога більше зацікавлених осіб: експертів, громадських діячів, підприємців. І ми створимо всі умови для плідної співпраці та взаємодії бізнесу та влади".

Протягом наступних 10 днів будуть формуватися самі комітети на добровільних засадах членів ради.

Затверджено керівний склад Громадської ради при Держпідприємництві

Затверджено керівний склад Громадської ради при Держпідприємництві