newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Андрій Длігач
Андрій Длігач
Доктор економічних наук, стратег і футуролог

Блог | Що нам дасть прихід Н&М

Н\u0026М   Україна

Н&М – чи не останній великий міжнародний бренд, який був відсутній в Україні і тим більше такий знаковий для українця, який буває закордоном і купує у них дешевий одяг. Звичайно, його вихід на український ринок був очікуваним і коли в українців питають, на які бренди вони чекають, то про ІКЕА, Н&М і Starbucks говорили перш за все. Скоро цей перелік закінчиться.

Видео дня

Н&М в Україні має підготовлену аудиторію, тому він отримає непогані фінансові показники. Тут проблема полягає в іншому. Інвестори вже не орієнтуються на такі знакові події як прихід до України ІКЕА, наприклад. Це все мало б якийсь сенс на старті реформ. Тоді вихід ІКЕА означав би, що у нас формується довіра до інституцій. А так думка більшості інвесторів про Україну вже склалась і вихід ІКЕА не суттєво змінить думку. Чи знову приверне увагу до українського ринку приміром польських інвесторів, які опеклися на українському аграрному секторі чи тих інвесторів, які намагалися збудувати тут заводи і стикнулися із відсутністю персоналу, інфраструктурою та регуляціями.

Тому нам далі потрібно робити реформи і підкріплювати їх виходами на наш ринок світових брендів, які будуть додатковим reason to believe для інвесторів. Попри всі ті мінуси, які в Україні існують досі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...