УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Галасюк знайшов докази ефективної роботи металургійних законів

7,7 т.
Віктор Галасюк

Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк відвідав найсучасніший металургійний завод України "Інтерпайп Стіл" у рідному Дніпрі, де на власні очі переконався, що закони Радикальної партії про підвищення втричі експортного мита (№3868) та зняття імпортного мита на металобрухт (№3873) працюють - завод має сировину, а мешканці Дніпра – роботу та гідну заробітну плату - в середньому 12 тис. грн на місяць.

Видео дня

Під час спілкування з дніпровськими металургами Галасюк розповів про виборену РПЛ в "бюджетному пакеті" заморозку індексації земельного податку для промисловості на рівні 6% у 2017 році замість ставки інфляції чи 15%, що хотів встановити уряд.

Читайте: Галасюк звернувся до Гройсмана для проведення наради з деревообробниками

Наступного року голова Комітету пообіцяв послідовно працювати по найбільш болючих для металургів питаннях - боротьбі за адекватні тарифи на вантажні перевезення "Укрзалізниці", встановлення прийнятної вартості електроенергії для найбільших промислових споживачів - феросплавщиків та електрометалургів, розвитку внутрішнього ринку споживання металофонду через масштабні інфраструктурні проекти.

Але найбільш вагомою ініціативою, що відкриє нові міжнародні ринки і дасть серйозний поштовх розвитку вагонобудування, суднобудування, машинобудування, авіації та оборонки, а отже і вітчизняної металургії, нардеп від РПЛ назвав створення українського експортно-кредитного агентства (законопроект №2142а), що вже прийнятий парламентом та очікує на підпис президента.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше Галасюк заявив, що обіцянка президента загрожує енергетичній безпеці.

Галасюк знайшов докази ефективної роботи металургійних законів
Галасюк знайшов докази ефективної роботи металургійних законів
Галасюк знайшов докази ефективної роботи металургійних законів