newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Hyundai Corporation: спеціалісти усувають недоліки в поїздах

510
Hyundai Corporation: спеціалісти усувають недоліки в поїздах

Hyundai Corporation повністю поділяє занепокоєність Президента України, керівництва українського Уряду та Укрзалізниці щодо складнощів у нормальній експлуатації поїздів Hyundai, з якими стикнулася Україна у грудні поточного року. Про це йдеться у листі компанії, направленому на адресу Укрзалізниці та державного підприємства "Українська залізнична швидкісна компанія".

Видео дня

У листі зазначається: "Ці труднощі виникли через декілька недоопрацювань, допущених нами у період проектування та виробництва, а також у зв’язку з обмеженим терміном тестування, що було обумовлено необхідністю своєчасного забезпечення залізничним швидкісним рухом пасажирів у період проведення Євро-2012".

Водночас за інформацією, наданою компанією у листі, наразі вже усі недоліки, що заважають нормальній експлуатації поїздів на території України, повністю виявлені та вивчені. Розроблено та реалізується комплекс заходів з їх успішної ліквідації. Зокрема, HyundaiCorporationзазначає: "Над їх ліквідацією на сьогодні працює кваліфікована команда спеціалістів. За нашими прогнозами, повне усунення зауважень займе два-три тижні".

Hyundai Corporation висловила впевненість, що разом з Укрзалізницею усі існуючі проблеми будуть вирішені у найкоротші терміни. "Крім того, ми хотіли б запропонувати Українській залізничний швидкісній компанії провести додаткові програми підготовки машиністів для того, щоб запобігти серйозним поломкам у випадках виникнення непередбачуваних ситуацій під час експлуатації", – йдеться у листі.

Також Hyundai запевнила, що обов’язково врахує досвід першого року експлуатації поїздів в нашій державі.