newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Дорожники закінчують розчищати автошляхи на заході України

585
Дорожники закінчують розчищати автошляхи на заході України

Для ліквідації на автошляхах Західної України наслідків стихії, що вирувала у регіоні 16 грудня, – снігові опади при поривах вітру до 30 м/с з його переметами через дорогу висотою 1-2,5 метрів – дорожниками було задіяно усі можливі резерви. Зокрема, як розповів начальник управління експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху Укравтодору Олександр Сухоносов, у цілодобовому режимі працювало до 2 тис. одиниць дорожньо-експлуатаційної техніки та 3,5 тис. працівників власне Укравтодору.

Видео дня

Крім того, для розчистки доріг від снігу залучалася техніка підрядних організацій, що дислокуються у західних областях України, а також Укрзалізниці, МНС.

Для роботи у Вінницькій та Чернівецькій областях з Київської, Кіровоградської, Одеської та Тернопільської областей передислоковувалися додаткові роторні снігоочищувачі та навантажувачі.

Для забезпечення проїзду до знеструмлених населених пунктів дорожні організації, які входять до сфери управління Укравтодору, було зобов’язано надавати відповідну допомогу аварійним бригадам обленерго – відтак скарг від зазначених установ щодо неможливості проїзду дорогами загального користування до об’єктів життєзабезпечення населення не було.

Загалом упродовж доби 16 грудня та ночі 17 грудня було розчищено 54,8 тисяч кілометрів доріг.

В той же час, регіональні служби Укравтодору спільно з Державтоінспекцією та місцевими органами влади зважаючи на екстремальні погодні умови для недопущення аварійних ситуацій змушені були вводити тимчасові обмеження руху на окремих ділянках доріг загального користування Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Рівненської, Чернівецької, Тернопільської та Волинської областей.

Результатом роботи дорожніх організацій упродовж 16-17 грудня є зняття обмежень на 20 із 28 ділянках доріг, у тому числі і на автодорозі Київ – Чоп у межах Львівської області, де в районі Бузьського та Бродівського районів було закрито рух автотранспорту. На даний час дорожні організації займаються дорозчисткою цієї дороги на повну ширину проїзної частини та підтриманням її у проїзному стані.