УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Громадська рада розкритикувала проект закону "Про саморегулівні організації"

1,0 т.
Громадська рада  розкритикувала проект закону 'Про саморегулівні організації'

Громадська рада при Держпідприємництві гостро розкритикувала проект закону "Про саморегулівні організації", розроблений Мінекономрозвитку, та просить доопрацювати законопроект. Про це повідомляє прес-служба Держпідприємництва.

За висновками ініціативної групи Громадської ради, документ не відповідає Президентській Програмі економічних реформ, а також дискредитує інститут та концепцію саморегулювання. Також таким, що не захищає права підприємців і завдасть удару економіці держави, громадськість визнала законопроект про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Відповідні норми мають набрати чинності з початку 2013 року.

Тому, на основі зібраних та узагальнених пропозиції члени Ради вирішили звернутися до Держпідприємництва України, Кабміну та ВРУ з проханням доопрацювати зазначені вище проекти законів за участю громадськості та відтермінувати його прийняття.

Окрім того, в раді прийняли рішення про запуск соціально-економічних проектів Громадської ради, таких як "Школа саморегулювання" та "Клуб регіональних лідерів".