newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

ДПС України хоче розробити електронний кабінет платників податків

ДПС України хоче розробити електронний кабінет платників податків

Державна податкова служба готується до запровадження нового електронного сервісу для платників – електронного кабінету платника податків. Для того, щоб цей сервіс був максимально зручним та ефективним, ДПС України запрошує громадськість долучитися до його обговорення. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Фахівці податкового відомства, які займаються розробкою електронного кабінету, переконані, що цей сервіс буде максимально дієвим, адже під час його розробки враховуватимуться зауваження та пропозиції від представників бізнесу.

Запровадження такого сервісу передбачено проектом постанови Кабінету Міністрів України "Про схвалення Концепції створення в Державній податковій службі України електронного сервісу "Електронний кабінет платника податків" та запровадження електронного сервісу "Електронний кабінет платника податків".

Видео дня

Електронний сервіс "Електронний кабінет платника податків" є одним з основних інструментів надання на безоплатній основі електронних послуг платникам податків у режимі реального часу.

На думку фахівців ДПС України, реалізація проекту постанови надасть змогу запровадити якісно нові форми обслуговування платників податків при поданні податкової звітності, здійсненні розрахунків з бюджетом, отриманні адміністративних та інших послуг від органів ДПС тощо та мінімізувати безпосереднє спілкування платників податків з працівниками ДПС.

З метою отримання зауважень та пропозицій проект постанови розміщено на офіційному веб-сайті Державної податкової служби України.

Пропозиції та зауваження до проекту постанови громадяни можуть надіслати поштою на адресу Державної податкової служби України: 04655 МСП, м. Київ – 53, Львівська площа, 8 або на електронну адресу розробника - [email protected].

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця від дати оприлюднення проекту постанови.

Фізичні та юридичні особи, їх об’єднання можуть надавати зауваження та пропозиції поштою за зазначеною адресою ДПС України та на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: поштову – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 й електронну – [email protected].