newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Використання тахографів для внутрішніх перевізників може стати обов’язковим

Використання тахографів для  внутрішніх перевізників може стати обов’язковим

Використання тахографів для внутрішніх перевізників може стати обов’язковим. Про це повідомляє пресс-служба Держпідприємництва.

Держпідприємництво України погодило проект наказу Мінінфраструктури України "Про внесення змін до Інструкції з використання контрольних пристроїв (тахографів) на автомобільному транспорті". Передбачається, що дія положень Інструкції поширюватиметься на суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів і вантажів як у внутрішньому так і у міжнародному сполученні (крім таксі).

За результатами прийняття запропонованих змін передбачається зробити обов’язковим використання контрольних пристроїв на відповідних транспортних засобах та деталізувати процедуру контролю відповідності тахографів установленим вимогам.

Видео дня

Розробники пояснюють, що встановлення єдиних правил використання тахографів на автомобільному транспорті дозволить об’єктивно контролювати параметри руху, режим праці та відпочинку водіїв. Це в свою чергу, позитивно вплине на підвищення рівня безпеки руху на дорозі. Прийняття даного акту гармонізує транспортне законодавство України із законодавством ЄС.