newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Насіров розповів, як спростили життя платникам податків

3,1 т.
Роман Насиров

За добу Державна фіскальна служба України приймає та обробляє більше 1 млн документів в електронному вигляді. Тобто, щосекунди відомство обробляє 50 електронних документів.

Про це заявив голова ДФС Роман Насіров в ході прес-конференції за підсумками діяльності відомства у 2016 році.

"ДФС прагне налагодити партнерські відносини з бізнесом, тому перше, що ми для цього робимо — надаємо високоякісні послуги, що спрощують процедуру сплати податків", — наголосив він.

Насіров зазначив, що останнім часом активно просуваються електронні сервіси, запроваджується електронний документообіг. Наприклад, наразі функціонує більше 40 електронних сервісів. Водночас пріоритетним залишається надання високоякісних послуг громадянам та бізнесу, розширення переліку послуг з урахуванням актуальних потреб та спрощення процедур їх надання.

Видео дня

"Якщо говорити конкретно, протягом останнього року забезпечено реєстрацію бізнесу протягом 24 годин, спрощено облік осіб, які здійснюють операції з товарами (облік на митницях таких осіб здійснюється за їх заявами на підставі даних обліку платників податків органів ДФС), запущено оновлений Електронний кабінет платника. До речі, послугами Електронного кабінету платника вже скористалося майже 4,5 мільйона осіб з більше ніж 70 країн світу", — зазначив очільник відомства.

За його даними, зараз обслуговування платників здійснюється у 461 ЦОП, які не дають адміністративні, інформаційні, консультаційні послуги, приймають звітність та заяви, видають різноманітні довідки.

Загалом, протягом 11 місяців 2016 року прийнято і оброблено більше 250 млн електронних документів, надано 189 тис. консультацій платникам, які звернулись до call-центру ДФС, близько 79 млн витягів із СЕА ПДВ та СЕАРП.

"Таким чином, ДФС забезпечує виконання не лише своєї основної місії — наповнення державної скарбниці, але й постійно підвищує якість обслуговування платників", — резюмував Насіров.

Як повідомляв "Обозреватель", у липні 2016 року ДФС домовилася з Всесвітньою митною організацією про приєднання до міжнародної електронної системи для обміну інформацією між митними органами.