newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Держпідприємництво пропонує ветувати закон про необхідність сертифікату якості при переміщеннях зерна

Держпідприємництво пропонує ветувати закон про необхідність сертифікату якості при переміщеннях зерна

Голова Держпідприємництва Михайло Бродський звернувся до Президента України з проханням ветувати Закон України, який передбачає сертифікат якості при внутрішніх переміщеннях зерна. Про це повідомляє прес-служба Держпідприємництва.

"Зазначений Закон необхідно повернути на повторний розгляд до Верховної Ради, оскільки він не узгоджується з програмними документами та вже прийнятими Урядом актами, які спрямовані на дерегуляцію підприємницької діяльності, - вважають у Службі.

Як повідомляє прес-служба, цим Законом вносяться зміни до низки законів України, у тому числі і до Закону "Про зерно та ринок зерна в Україні". Так, повертається норма щодо строку дії сертифіката відповідності послуг із зберігання зернових (1 рік) та залишається необхідність отримувати сертифікат якості при внутрішніх переміщеннях зерна.

Видео дня

На опрацюванні в Адміністрації Президента перебуває також інший документ, який було розроблено на виконання Нацплану дій на 2012 рік Президентської програми економічних реформ. Це законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" та інших законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру". Законопроектом передбачається скасування сертифікату якості зерна та продуктів його переробки. Також сертифікат відповідності послуг із зберігання зернових визначається як безстроковий.