newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Насіров поклав під ялинку українцям 6 млрд доларів

6,6 т.
Госбюджет-2016

До Державного бюджету України додатково спрямовано $6 мільярдів.

Про це заявив голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, звітуючи про виконання поставлених перед відомством завдань та виконання плану надходжень.

"Наразі перед ДФС постали два головних і найважчих завдання — виконання доходної частини бюджету, отримання додаткових надходжень до нього та одночасно необхідність створення сприятливих умов для ведення бізнесу, збільшення інвестиційної привабливості країни. Можна з впевненістю констатувати — завдання, які ставились перед ДФС протягом року, виконані успішно", — зазначив він.

Видео дня

Насіров підкреслив, що за результатами 11 місяців 2016 року фіскальною службою до зведеного бюджету України (збір) спрямовано майже 677 млрд грн, тоді як у минулому році — 522 млрд гривень. Тобто різниця у порівнянні з минулим роком становить близько 155 млрд гривень, або $6 мільярдів.

"Виконання та перевиконання доходної частини бюджету закладає підґрунтя для поступової стабілізації та зростання економіки країни. Перевиконання плану надходжень — це також можливість для поступового збільшення мінімальних заробітної плати та пенсії", — підкреслив очільник ДФС.

При цьому за 11 місяців цього року до Державного бюджету (збір) надійшло 545,4 млрд грн, тоді як у минулому році — 431,9 млрд грн, тобто на 113,5 млрд грн більше. Також збільшені надходження до місцевих бюджетів — цього року забезпечено 131,3 млрд грн, при тому що у минулому році — 89,4 млрд гривень. Тобто за січень-листопад збільшено надходження платежів до місцевих бюджетів на 46,9% (+41,9 млрд гривень) у порівнянні з відповідним періодом 2015 року.

За словами Насірова, такі надходження дали змогу, в першу чергу, профінансувати підвищення соціальних стандартів та частково профінансувати програму зі зменшення державного боргу перед українськими підприємствами, який було накопичено за попередні роки.

Як повідомляв "Обозреватель", Насіров наголошував, що робота, яка здійснюється ДФС, спрямована на створення чіткої і прозорої системи наповнення бюджетів усіх рівнів.