newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Україна розплатиться зі своїми боргами і без підтримки МВФ

537
Україна розплатиться зі своїми боргами і без підтримки МВФ

Питання виконання зовнішніх та внутрішніх зобов’язань держави не стоятиме гостро перед Україною в поточному році навіть у випадку неотримання кредиту від МВФ. Про це розповів експерт "Укрсоцбанку" Тантелі Ратувухері.

"Інвестиційна позиція України в 2011-2012 роках показує, що країна може впоратися зі своїми зобов'язаннями. Про дефолт навряд чи піде мова, оскільки ринки капіталу і зовнішні інвестори досить прихильно ставляться до країни", - зауважив експерт.

При цьому Т. Ратувухері припустив, що в уряді проробляються альтернативні сценарії на випадок непродовження співпраці з Фондом. "У цьому відношенні, наприклад, вже с початку року ми бачимо велику активність уряду на ринку запозичень, у тому числі й зовнішньому", - зауважив експерт.

Видео дня

Директор аналітичної групи Da Vinci Анатолій Баронін також вважає, що ризики дефолту України в поточному році нульові, навіть якщо від МВФ не буде фінансування. "За цьогорічними зобов'язаннями Україна розплатиться без якихось проблем. Хоча, звичайно, при збереженні нинішньої економічної картині, робити це буде важче", - підсумував експерт.