newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Керівництво Громадської ради при Держпідприємництві зустрінеться із регіональними бізнесменами

501
Керівництво Громадської ради при Держпідприємництві зустрінеться із регіональними бізнесменами

Перші зустрічі із підприємцями відбудуться протягом тижня у Севастополі (21.08), Херсоні (22.08) та Миколаєві (23.08). Про це повідомляє пресс-служба Держпідприємництва.

Пріоритетними напрямками для обговорення стануть зміни у ліцензуванні, дозвільна система, соціальна відповідальність, зміни у законодавстві, розвиток саморегулювання, дерегуляція тощо. Будуть сформовані регіональні експертні групи підприємців Громадської Ради.

До складу громадської Ради входить 76 представників всеукраїнських та регіональних громадських об’єднань підприємців. Створено 5 комітетів: комітет з питань державної регуляторної політики, комітет з питань підтримки та розвитку підприємництва, комітет з питань ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності, комітет з питань соціальної відповідальності бізнесу, комітет з питань розвитку саморегулювання.

Видео дня

За словами керівництва Держпідприємництва, Громадська рада обов’язково має бути при кожному державному органі. Її функції: нагадувати держслужбі про зобов’язання, інформувати про події в економіці, вказувати на недоліки нашої діяльності, ініціювати внесення змін до законодавства для створення здорової конкуренції, легального бізнесу і проведення дерегуляцій.