УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

"Б’ємо рекорди": нова "мінімалка" запустила стрімке зростання економіки України

66,6 т.
Зростання економіки

У перші місяці 2017 року економіка  України продемонструвала рекордне зростання. Так, лише у лютому приріст надходжень єдиного соціального внеску (ЄСВ) склав 43,26%.

Видео дня

Про це пише економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що вже можна говорити про перші результати після підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень.

"Надходження ЄСВ б'є всі рекорди, +43,26%, або 3 316,1 млн грн за 23 дні лютого 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року. В лютому 2017 року ще буде надходження ЄСВ за три робочих дні, але сумарно вони вже більші ніж за весь лютий 2016 року", — наголосив Компанієць.

Читайте: Зарплаты выросли не зря: ГФС похвасталось новыми рекордами сборов

Також він зазначив, що, згідно з даними Держстату та Держказначейства, доходи місцевих бюджетів від сплати податків та зборів зросли на 52,38% за 23 дні лютого 2017 року порівняно з відповідним періодом 2016 року.

Що стосується темпів росту промисловості, виробництва будівельної продукції, а також вантажо- та паса жирообігу, то зазначені сфери так само показали рекордні показники вперше за десятки років економічної статистики України.

Як повідомляв "Обозреватель", голова ДФС Роман Насіров заявляв, що рекордний обсяг надходжень від ПДВ у 39 млрд грн в січні поповнив Держбюджет України на суму, практично рівну траншу МВФ.