newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Сергей Фурса
Сергей Фурса
Специалист отдела продаж долговых ценных бумаг Dragon Capital

Блог | Квадратні метри подешевшають

Квадратні метри подешевшають

Тенденція будівельного буму, зокрема в Києві, почалася ще у 14-15 році, коли люди забрали багато грошей із банківської системи. Плюс до Києва приїхали біженці із Донбасу. В результаті попит на житло значно збільшився і почали багато будувати. Наразі будують так само багато, але всі ці важелі попиту вже пішли із ринку. В результаті можемо зіткнутися із надлишком пропозицій в найближчий час. Це у свою чергу призведе до падіння цін. Або ж можуть бути заморожені деякі будівництва.

Але тут все залежить від того, яка компанія будує. Якщо це відома компанія, має гарну репутацію, то вона добудує. Якщо це якась незрозуміла компанія, то там дійсно є ризики того, що будівництво не завершиться. Плюс на нашу користь зараз грає те, що в Україні використовуються переважно кошти не кредитні, які б становили проблему, бо їх же треба повертати банку. У нас є чимало корупційних коштів. А це означає, що їх витрачають і чекають скільки завгодно у випадку, якщо квартири не продаються. Ось така негативна складова грає на користь ринку.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...