newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Кто-то воюет, а кто-то землю покупает. Распродажа земли во время войны – преступление

Кто-то воюет,  а кто-то землю покупает. Распродажа земли во время войны – преступление

Сьогодні - День Петра Павла і це давній народний знак, що настала пора жнивувати. Недаремно ж мовиться, що "Святий Петро жито зажинає…" Саме цього святого українці вважали за покровителя і охоронця поля та майбутнього врожаю.

Тож у такий знаковий день хотів нагадати про іншу НЕДОБРУ НОВИНУ для українського села, хліборобів та загалом України:

від 1 січня 2024 року, згідно чинного законодавства, розпочнеться другий етап так званої земельної реформи.

На ринок воюючої України будуть допущені не лише фізичні, а й ЮРИДИЧНІ особи та буде збільшено розмір землі, яку можна придбати - до 10 ТИСЯЧ ГЕКТАРІВ!

Переконаний, що запуск повноцінного ринку землі для юридичних осіб (опосередковано і для іноземців) в умовах воєнного стану не лише ризиковано, а й шкідливо.

Видео дня

Сьогодні реальні хлібороби - представники малого і середнього бізнесу в екстремальних умовах не лише ведуть господарювання, а й активно допомагають фронту.

Натомість, ці ж таки національні агровиробники переживають серйозні проблеми з логістикою, недобросовісною конкуренцією фермерів сусідніх держав та відповідно низькою ціною на аграрну продукцію всередині країни.

Варто також згадати й неконтрольований процес так званої оптимізації, а точніше масового закриття бібліотек, шкіл, лікарень, будинків культури, дитячо-спортивних шкіл… у сільській місцевості. Можна лише уявити стан ОБЕЗЛЮДНЕННЯ українських сіл і містечок (колишніх райцентрів), коли яких-неяких місцевих фермерів та агрофірм замінять великі агрохолдинги із столиць та офшорів?!

Саме тому наша команда ПІДТРИМУЄ пропозицію про продовження терміну обмеження для продажу земель сільськогосподарського призначення та відтермінування 2 етапу земельної реформи, щонайменше, до завершення воєнного стану.

А тим часом наш Фонд "РІДНА КРАЇНА" спільно з Національним історико-етнографічним заповідником "ПЕРЕЯСЛАВ" та місцевими фермерами Київщини долучається до сакрального українського дійства - жнивування і проведе давній обряд ЗАЖИНКИ-2023

Бо як каже українська народна мудрість часів війни:

"БУДЕ ХЛІБ - БУДЕ й ПЕРЕМОГА!"

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...