newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Платником ПДВ зможе стати кожен бажаючий

Платником ПДВ зможе стати кожен бажаючий

Держпідприємництво погодило відповідний проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість". Про це повідомляє прес-служба Держпідприємництва.

Передбачається скасування обмежень для добровільної реєстрації платником ПДВ. Оскільки із Податкового кодексу виключені відповідні норми, то виключаються із наказу Мінфіну такі обмеження реєстрації як:

- статутний капітал або балансова вартість активів більше 300000 грн.

- обсяги постачання товарів /послуг іншим платникам податку за останні 12 календарних місяців сукупно становлять не менше 50 відсотків загального обсягу постачання.

Видео дня

Проектом наказу Мінфіну України також запроваджуються 5 та 6 групи платників єдиного податку; скорочуються строки реєстрації перереєстрації платником ПДВ з 10 до 5 робочих днів; змінюються строки подання заяв платниками ПДВ щодо перереєстрації (10 робочих днів); уточнюється порядок переходу на спеціальний режим оподаткування ПДВ сільгосппідприємств; підприємцям надається право подавати реєстраційні заяви до податкового органу в електронній формі.