УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

50 млн грн на модернізацію закладів професійно-технічної освіти

6,2 т.
В’ячеслав Кириленко

Уряд виділив 50 млн гривень на створення та оновлення матеріально-технічної бази для 25-ти навчально-практичних центрів, які готують робітників за трьома найбільш дефіцитними спеціальностями. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну цього тижня. Про це в ефірі Українського радіо повідомив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко.

Найбільш дефіцитними спеціальностями, які потребують особливої підтримки з боку держави є "тракторист-машиніст", "монтажник санітарно-технічних систем" та "швачка/кравець/ закрійник".

"Надзвичайно важливою є професійно-технічна освіта, адже дуже часто не вистачає робітників по найпростіших спеціальностях – від фрезерувальника до сантехніка", - сказав В’ячеслав Кириленко.

Читайте: Кириленко: Кремль хоче посварити українців з поляками, угорцями і іншими сусідами

Віце-прем’єр-міністр зазначає, що Уряд повинен створювати такі умови, аби стимулювати молодь опановувати гостродефіцитні спеціальності і щоб в майбутньому вони мали добру роботу і зарплату.

"Ми будемо піднімати економіку, не дивлячись на російську агресію, і досягнемо того, що Україна буде процвітаючою європейською країною", - наголосив В’ячеслав Кириленко.