newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Ляшко: метою пенсійної реформи має бути підвищення пенсій

2,4 т.
Олег Ляшко

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко з трибуни Верховної Ради закликав владу готувати земельну і пенсійну реформу відкрито.

"Питання пенсій і землі стосується кожного українця. Тому урядовці повинні погоджувати проекти реформ з українцями, а не з Міжнародним валютним фондом. Адже вони не філіал цієї фінансової установи, а Уряд України. Наша фракція наполягає на тому, що ці реформи повинні максимально широко обговорюватись з громадянами", - наголосив політик, повідомляє прес-служба РПЛ.

Ляшко зазначив, що потрібно провести круглий стіл з цього приводу.

Видео дня

"Треба залучити до обговорення профспілки, роботодавців, парламентські політичні сили тощо. Кожна людина має знати, скільки їй треба відпрацювати, коли вона піде на пенсію, які будуть умови пенсійного забезпечення", - підкреслив народний депутат.

Ляшко пояснив, якою має бути пенсійна реформа, на думку РПЛ.

"Метою пенсійної реформи має бути не підвищення пенсійного віку, а підвищення пенсій. А це неможливо без створення робочих місць, підвищення доходів українців. Бо коли у людей копійчані зарплати, вони будуть отримувати копійчані пенсії, хоча важко працювали усе життя", - заявив народний депутат.

Ляшко також наголосив, що продаж землі призведе до перетворення селян на батраків.

"Уряд каже, що прийде інвестор у село, коли ми дозволимо продаж землі. Це брехня. Прийдуть транснаціональні корпорації, які не зроблять нічого для інфраструктури села. Саме тому ми вимагаємо затвердити зміни до Конституції, щоб затвердити фермера головним господарем на українській землі", - підсумував лідер РПЛ.