newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Надходження до бюджету збільшились на 6%

Надходження до бюджету збільшились на 6%

За оперативними даними у січні-липні 2012 року до Зведеного бюджету України сплачено 161,1 млрд. грн. платежів, що контролюються податковими органами. Це на 13,3 млрд. грн. більше, ніж минулого року. Державний бюджет отримав – 113,1 млрд. грн., що на 5,9 млрд. грн. перевищує надходження минулого року, місцеві бюджети – 48,0 млрд. грн., що на 7,4 млрд. грн. більше ніж минулого року. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

На 1,1 млрд. гривень (на 4 відсотки) зросли надходження з податку на прибуток порівняно з минулим роком (при зменшенні ставки податку з 25 до 21 відс.).

При запровадженні нульової ставки ПДВ для операцій з імпорту природного газу обсяги сплати податку на додану вартість не зменшились (приріст – 1,3 відс., або 587,6 млн. грн.). Без вказаної зміни законодавства приріст сплати податку становить 24,6 відс.

Порівняно з відповідним періодом минулого року відшкодування податку збільшено на 6 відсотків, або на 1,5 млрд. гривень. Платникам відшкодовано 26,9 млрд. грн. податку на додану вартість, що дозволило запобігти вимиванню обігових коштів з підприємств.