newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Ляшко: без сильної металургійної галузі не буде сильної економіки України

4,3 т.
Олег Ляшко

Без сильної металургійної галузі не буде сильної економіки країни.

Таке переконання висловив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко, перебуваючи з робочим візитом на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча, повідомляє прес-служба політсили.

"Ваша робота дуже важлива для розвитку країни та Маріуполя зокрема. Всі ті, хто розказує, що нам не потрібна металургія, – вороги України. Ми їх спалимо у мартенівській печі! Я переконаний, якщо ми хочемо мати сильну державу, у нас повинна бути сильна металургійна галузь. Тому я щиро дякую вам за вашу роботу!", - зазначив політик.

Видео дня

Ляшко наголосив, що команда Радикальної партії послідовно відстоює інтереси металургів. Зокрема, під час останнього візиту на Маріупольський меткомбінат, його працівники пожалілися народному депутату на відсутність металобрухту, через що завод простоював. Цю проблему вирішено.

"Тільки-но ми повернулися із комбінату в Маріуполі, ми прийняли у Верховній Раді закон, щоб металобрухт не вивозився із країни – підняли мито на експорт металобрухту. Завдяки цьому сьогодні у вас є запаси металобрухту на заводі. Я впевнений, що робочі місця потрібно створювати для українських металургів, а не для польських чи турецьких", - акцентував увагу Ляшко.

Нині фракція Радикальної партії працює над вирішенням іншої проблеми – реалізацією готової продукції Маріупольського меткомбінату. Її не можуть вивезти, адже немає нормального залізничного сполучення.

"Ми зараз добиваємося, щоб уряд надав державні гарантії на реконструкцію залізничного сполучення Комиш-Зоря. Має бути реконструйоване як вантажне залізничне сполучення, щоб можна було вивозити більше металургійної продукції, так і пасажирське – люди повинні мати можливість їздити в нормальних вагонах, а не в теплушках, як після війни", - підкреслив Ляшко.

Також під час зустрічі лідер опозиційної фракції нагородив почесними грамотами від Верховної Ради та особисто від себе кращих працівників Маріупольського меткомбінату. В свою чергу вони присвоїли політику звання "Почесний іллічівець".

"Для мене це велика честь і відповідальність перед вами та вашими сім’ями, Маріуполем та нашою країною. Щиро дякую за цю нагороду і хочу запевнити, що ми підтримували і будемо підтримувати металургів", - підсумував Ляшко.