newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Банк "Фінансова ініціатива" гарантує виконання зобов’язань перед вкладниками попри введення тимчасової адміністрації

1,3 т.
Банк 'Фінансова ініціатива' гарантує виконання зобов’язань перед вкладниками попри введення тимчасової адміністрації

У "Фінансовій ініціативі" продовжують наполягати, що ситуація у банку стабільна. Банк "Фінансова ініціатива" гарантує виплату всіх зобов’язань за депозитами фізичних осіб після введення тимчасової адміністрації Фонду гарантування вкладів.

Видео дня

Про це повідомляє прес-служба банку.

Як повідомили в банку, лише за останні півроку власником витрачено 192 млн доларів США на поповнення статутного капіталу банку, виплату кредитів та забезпечення інших фінансових зобов’язань. Також протягом останніх трьох місяців акціонер докапіталізував банк на суму понад 1,2 млрд гривень, що дозволило проводити стабільні виплати за депозитами, а також вести поточну діяльність і повною мірою виконувати всі свої зобов’язання. На сьогодні статутний капітал банку становить 3,84 млрд грн.

Читайте: В Аграрном фонде нашли способ привлечения миллионных инвестиций

Майже 30% від суми докапіталізації було пов’язано із результатами діагностичного обстеження 35-ти найбільших за розміром активів банків України, яке здійснювалося аудиторською фірмою ПрАТ "Делойтенд Туш ЮСК", на вимогу Національного банку України. Ще близько 70% від суми збільшення Статутного капіталу було здійснено згідно із рішеннями акціонера банку з метою підтримки ліквідності фінустанови.

Як повідомляється, акціонер та менеджмент банку планують у конструктивній співпраці із тимчасовим адміністратором забезпечувати виконання всіх зобов’язань банку, а також вживати заходів щодо його подальшого оздоровлення і повернення на ринок шляхом продажу стратегічному інвестору.

Читайте: Украинцам показали, насколько обоснованы коммунальные тарифы: отчет аудиторов

Як повідомляв "Обозреватель", Фонд гарантування вкладів вирішив ліквідувати ще один банк.