newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Кількість Інтернет-звітуючих платників ПДВ сягнула майже 96 відсотків

Кількість Інтернет-звітуючих платників ПДВ сягнула майже 96 відсотків

У липні поточного року кількість платників податку на додану вартість, які надсилають звітність "електронкою", перевищила минулорічний показник в 1,7 рази. У липні 2011 році звітувалися за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку лише 55 відсотків платників ПДВ. Цього року їх кількість складає вже майже 96 відсотків. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

У податковій відзначають щомісячне зростання кількості Інтернет- звітуючих приблизно на один відсоток. Наприклад, у січні 2012 року в електронному вигляді звітність надсилали 91,3 відсотка платників, а от у 2011 році взагалі лише 39 відсотків.

Загалом, за 7 місяців поточного року через централізовану систему прийнято майже у 6 разів більше документів, ніж у минулому році.

За словами фахівців податкової, кількість Інтернет-звітуючих зростатиме і надалі, у тому числі і платників податку на прибуток. Цьому значною мірою сприяє створений у ДПСУ центр сертифікації ключів, який безкоштовно видає платникам ключі електронного цифрового підпису.