newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Українських бізнесменів закликали рятувати країну, залучаючи інвесторів з усього світу

5,4 т.
Українських бізнесменів закликали рятувати країну, залучаючи інвесторів з усього світу

Напередодні початку серії міжнародних конференцій "Invest in Ukraine", директор зі стратегії "A7 CONFERENCES" Марія Барабаш закликала українську бізнес-спільноту до зміцнення світових позицій України. Марія переконана у можливостях українського ринку та вважає необхідним саме зараз розвивати його за допомогою інвестицій із-за кордону.

Видео дня

"На жаль, замало українських компаній під час такого ризикованого та переломного моменту в історії переймаються збереженням та зміцненням бізнес- та загалом репутації Країни. Врятування своїх активів вважається пріорітетнішим від підвищення українського інвестиційного потенціалу. Те, що в країні йде війна і кояться жорстокі події не робить її менш цінною. Україна так само залишається найбільшою країною у Європі, в яку можна і до того ж дуже вигідно інвестувати.

Економічна, аграрна, технологічна та інші галузі є дійсно конкурентоспроможними. Тому саме зараз ми вважаємо необхідним показати міжнародним інвесторам наші справжні можливості. Повірити в Україну потенційним партнерам зараз заважають лише заангажованість преси та зухвала позиція воєнних агресорів. Переконати ж світову спільноту можуть тільки особисті зустрічі та наочні зустрічі з нашими компаніями. Саме стратегія подолання неправдивого інформаційного впливу та чесні переговори можуть бути дієвими на шляху до економічної незалежності. Тому ми пропонуємо всім українським підприємцям замість спрямування своєї стратегії на збереження бізнесу, повірити у можливості України та переконати в них міжнародну спільноту. Саме так ми допоможемо країні під час боротьби за збереження економічної незалежності".

Нагадаємо, 3-4 вересня у Лондоні пройде конференція "Invest in Ukraine".