newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

В ДФС заявили про виконання завдань Гройсмана

Роман Насіров

Державна фіскальна служба справилася з головними і найважчими завданнями, які ставив Кабінет міністрів України: доходна частина бюджету не просто виконана, а й зафіксовані додаткові надходження; проведена активна робота по створенню сприятливих умов для ведення бізнесу, збільшення інвестиційної привабливості країни.

Про це під час підсумкової прес-конференції повідомив голова Державної фіскальної служби Роман Насіров.

"Наразі можна з впевненістю констатувати — завдання, які ставились перед ДФС протягом року, виконані успішно. Виконання та перевиконання доходної частини бюджету закладає підґрунтя для поступової стабілізації економіки країни — прогнозоване зростання економіки до 3%", — сказав він.

За його словами, додаткові надходження до бюджету дали змогу, в першу чергу, профінансувати підвищення соціальних стандартів та частково профінансувати програму зі зменшення держборгу перед українськими підприємствами, який було накопичено за попередні роки.

Видео дня

"У державі триває процес децентралізації, важливу роль починають відігравати для відповідних територій місцеві бюджети. І тут наші показники по надходженню платежів до місцевих бюджетів значно зросли — до 131,3 мільярда гривень. Це дасть поштовх для розвитку регіонів", — зазначив голова ДФС.

Як повідомляв "Обозреватель", до Державного бюджету України вже додатково надійшло близько $6 мільярдів.