newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

50 мільйонів за «Луганськтепловоз» залишилися у бюджеті

342
50 мільйонів за «Луганськтепловоз» залишилися у бюджеті

Брянський машзавод, який входить до корпорації "Трансмашхолдинг", офіційно став акціонером "Луганськтепловозу". Про це повідомив Фонд державного майна. 76 відсотків акцій списали з рахунків органу приватизації і зарахували покупцеві. Це стало результатом мирової угоди, яку уклали Брянський машзавод та ФДМУ

Видео дня

Хоча на повторній приватизації "Луганськтепловозу" Україна втратила близько 50 мільйонів гривень, заявляють окремі експерти. Нагадаємо, "Трансмашхолдинг" у 2007 р. придбав акції Луганськтепловозу за трохи менше ніж 300 мільйонів гривень. Минулого року російська компанія підтвердила право на володіння цінними паперами українського підприємства, запропонувала нову ціну - 400 мільйонів гривень і виграла повторний конкурс на приватизацію. Незадоволений був лише Фонд держмайна України. Проте у грудні Кабмін таки зобов’язав структуру укласти мирову угоду з російським холдингом.

"Повинна була б діяти приватизаційна схема: ви платите гроші, за які ви придбали вдруге об’єкт, і вам з цих грошей повертають кошти, які ви заплатили перший раз. Різниця, там здається біля 50 млн. грн., які залишаються в бюджеті. На сьогоднішній день вони домовилися, що ніхто нікому нічого не винен. Ну простили просто", - заявив Олександр Бондар, голова ФДМУ (1998-2003 рр.)