УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Майже 60% підприємців зможуть працювати за декларативним принципом

Майже 60% підприємців зможуть працювати за декларативним принципом

За підтриманим Держпідприємництвом проектом, 60% підприємств матимуть дозвіл працювати без додаткових дозвільних документів. Свою діяльність вони зможуть провадити на підставі подання декларації, яка затверджує відповідність матеріально-технічної бази суб"єкта господарювання вимогам законодавства. Про це повідомляє прес-служба Держпідприємництва.

Видео дня

Проект постанови Кабінету міністрів України "Про внесення змін до Переліку певних дій щодо впровадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази суб"єкта господарювання вимогам законодавства" передбачає скорочення з 95 до 37 видів господарської діяльності, що включені до Переліку документів дозвільного характеру.

"Мета проекту у повній мірі відповідає завданням, визначеним у "Національному плані дій на 2012 рік". Проект розроблявся із урахуванням пропозицій центральних органів виконавчої влади та міжнародних експертів. Підприємці та профільні громадські організації також долучилися і надали свої рекомендації", - зазначив Голова Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайло Бродський.

До кінця липня 2012 року планується подати проект на розгляд до Кабміну.

У Додатку можна ознайомитись із переліком видів діяльності, що не потребують додаткового дозволу.