УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Українські клієнти обирають короткострокові депозити в іноземних банках

2,4 т.
Українські клієнти обирають короткострокові депозити в іноземних банках

Ситуація на українському банківському ринку стабілізується, темпи відтоку депозитів сповільнились в Центральній та Західній частині України, дана тенденція спостерігається і в східних регіонах. Населення та бізнес адаптуюся до нових умов роботи банків та НБУ. Сьогодні клієнти банків, вкладаючи свої кошти, надають перевагу короткостроковим депозитам. Потенційні клієнти з особливою обережністю та ретельністю обирають фінансові установи для розміщення та збереження своїх заощаджень.

Видео дня

У відповідь на сьогоднішню ситуацію більшість банків пропонують вищі відсоткові ставки по короткострокових та безстрокових депозитах. Але клієнти обирають банки з іноземними інвестиціями та ті, що належать до великих міжнародних фінансових структур.

"До таких банків належить ПАТ "Ідея Банк", яких входить до однієї з найбільших фінансових груп в Європі. Банк, пропонує не лише привабливі ставки до 25% в гривнях за депозитом "Мегаприбуток+ онлайн", а й гарантії збереження вкладів, забезпечені європейською стабільністю", - розповідає Голова Правління ПАТ "Ідея Банк" Андрій Рязанцев. – "Адже Ідея Банк є частиною однієї з найбільших європейських фінансових груп – Getin Holding S.A., вартість активів якої становлять понад 16 млрд. євро". Фінансова Група працює в Росії, Україні, Білорусії та країнах Євросоюзу. Отже, банк завжди може розраховувати на значну фінансову та ресурсну підтримку материнської групи. Крім цього, Ідея Банк працює на українському ринку вже 25 років, з 1999 року його депозитні вклади захищені членством Банку у Фонді гарантування вкладів.

Актуальними на сьогодні серед банківських продуктів є також депозити з вільним управлінням коштів. Наприклад серед клієнтів Ідея Банку найбільшою популярністю користуються депозити "50%/50%" та "Вільні кошти". Особливість цих депозитів полягає в тому, що клієнт може знімати та поповнювати депозит при потребі, не втрачаючи нарахованих відсотків. "Депозит 50%/50%" дозволяє клієнтам вільно користуватися половиною коштів розміщених на депозиті, заробляючи при цьому до 20% річних в гривнях. Інших 50% клієнт може розмістити під базову ставку. Що стосується депозиту "Вільні кошти", то тут клієнт може вільно знімати всю суму. При цьому обмежень по сумі немає, а ставка за цим депозитом в Ідея Банку, ймовірно, найкраща на ринку.

"Вище перелічені депозити гарантують стабільний дохід, що не пов’язаний із необхідністю дотримання повного строку знаходження коштів на вкладному рахунку", - коментує Андрій Рязанцев. - "Для більшості клієнтів банків, які пам’ятають негативний досвід попередніх криз та зважають на сьогоднішню ситуацію, це є важливим критерієм для вибору Банку при розміщенні коштів на депозитному рахунку".

0 800 50 20 30

Всі дзвінки у межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні

Ліцензія НБУ №96 від 04.11.2011

Свідоцтво ФГВФО №055 від 19.10.2012