newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Експерт розповіла, що потрібно робити, щоб інвестиції йшли в Україну навіть під час війни

4,8 т.
Експерт розповіла, що потрібно робити, щоб інвестиції йшли в Україну навіть під час війни

Підприємці та влада зараз мають зробити все можливе, щоб зберегти український ринок. Якщо не пояснити світу, що ми не єдина воююча країна, що нам є, що запропонувати, відновлювати довіру доведеться дуже довго. Про це заявила керуючий партнер A7 CAPITAL Марія Барабаш.

Видео дня

"Ми маємо визнати, що курс гривні буде підниматися, а час для її стабілізації зараз прогнозувати не може ніхто. Але ресурсів України це ніяк не применшує. Тому варто показувати довгострокові перспективи та реальні шляхи можливої спільної роботи навіть у нестабільний час. У час, коли страждає країна, не можна дати постраждати її репутації та позиціям на ринку.

Зараз, запрошуючи керівників европейских компаній до співпраці, ми вже не говоримо не тільки про можливий інтерес, а і заохочуємо до активних дій та допомоги. Те, що коїться із країною у політичному та економічному плані не дає спати вночі, але дає ще більше наснаги працювати вдень.

Події останніх двох днів стали лакмусом усієї брутальності агресора. Саме ці 2 дні показали, як страшно робити справу у війні, та ще страшніше нічого не робити для стабілізації ситуації. Тепер наша команда точно переконана, що ми маємо організувати діалог України та європейської спільноти. Ми відкрито закликаємо представників влади та українських підприємців пояснити дійсність закордонним інвесторам та закликати їх до можливої співпраці.

Тому ми ще більше впевнені в доцільності міжнародних форумів. Тепер "Invest in Ukraine" точно перетворюється із назви заходів на необхідний заклик до всього світу" - підкреслила Барабаш .

Нагадаємо, перший захід серії конференції "Invest in Ukraine" відбудеться у Лондоні 3-4 вересня.