newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Руководство Укрзализныци доводит отрасль до банкротства – профсоюз

1,9 т.
Руководство Укрзализныци доводит отрасль до банкротства – профсоюз

Свободный профсоюз машинистов Украины обратился к Президенту, председателю Верховной Рады и секретарю СНБО с просьбой остановить разрушение железнодорожной отрасли, нарастание социальной напряженности в государстве и привлечь виновных в развале железнодорожного транспорта к ответственности. Об этом говорится в решении Координационного совета профсоюза железнодорожников от 17 декабря 2014 года.

Видео дня

"При глобальном уменьшение цены на нефть и нефтепродукты тепловозы отставляются в связи с отсутствием дизтоплива, не выполняются в необходимом объеме грузовые и пассажирские перевозки, искусственно создаются предпосылки для повышения убыточности пассажирских и пригородных перевозок, ежемесячно, несмотря на запрет законодательства, уменьшается численность работающих железнодорожников. Железнодорожный транспорт перестает выполнять свое социальное назначение", - говорится в обращении.

Железнодорожники убеждены, временное руководство Укрзализныци все больше проводит мероприятий, которые возмущают не только железнодорожников, но и рядовых граждан.

Так, например, в преддверии новогодних и рождественских праздников на 40 процентов сокращаются расходы на перевозку граждан в пассажирских и пригородных поездах, предполагается ликвидация пассажирских вагонных депо и вагонных участков, сокращение контингента без предварительного анализа и экономических выводов.

"Это ярко свидетельствует о недостаточном уровне компетентности нынешнего руководства Укрзализныци, - убеждены в профсоюзе машинистов Украины. - Декларируя прозрачность в принятии решений, в системе Укрзализныци распоряжением в.и.о. ген. директора введена цензура для печатного органа - газеты "Магистраль".

Такие действия нынешнего руководства Укрзализныци расцениваются Координационным советом как умышленные для окончательного развала железнодорожной отрасли и доведения ее до банкротства с последующей приватизацией олигархическими кланами.

"Все это неизбежно приведет к нарушению социальной стабильности в Украине и однозначно направлено на подстрекательство населения государства во время войны к новым "майданам" и различным акциям протеста с непредсказуемыми последствиями", - уверяют железнодорожники.

Текст письма

Президенту України

Порошенку П.О.

Голові Верховної Ради України

Гройсману В.Б.

Секретарю Ради національної

безпеки і оборони України

Турчинову О.В.

Шановний Петро Олексійовичу!

Шановний Володимире Борисовичу!

Шановний Олександре Валентиновичу!

Зупиніть руйнацію залізничного транспорту!

Координаційна рада нашої профспілки, на своєму засіданні 17 грудня цього року, ретельно розглянула ситуацію що склалася у останні місяці на залізничному транспорті і відмічає, що ніяких покрашень або, хоча б стабілізації ситуації не відбувається.

При глобальному зменшення ціни на нафту та нафтопродукти тепловози відставляються у зв'язку з відсутністю дизпалива, не виконуються у необхідному обсязі вантажні та пасажирські перевезення, штучно створюються передумови для підвищення збитковості пасажирських та приміських перевезень, щомісяця тисячами зменшується чисельність працюючих залізничників (хоча це заборонено законодавством). Залізничний транспорт перестає виконувати своє соціальне призначення.

Все це приводить до різкого підвищення соціальної напруги у колективах залізничників.

Всі наші намагання цивілізованого вирішення нагальних питань (пікетування, звернення до Прем’єр-Міністра, проведення прес-конференцій, тощо) не дали позитивних результатів.

Навпаки, тимчасове керівництво Укрзалізниці все більше і більше проводить заходів, які обурюють вже не тільки залізничників, а і усіх пересічних громадян України.

Події останнього часу є яскравим підтвердженням цього.

На передодні новорічних та різдвяних свят скорочується на 40 відсотків витрати на перевезення громадян у пасажирських та приміських поїздах.

При цьому, звертаємо Вашу увагу на те, що спочатку передбачається ліквідування пасажирських вагонних депо та вагонних дільниць, скорочення контингенту (що заборонено законодавством), а вже потім проведення детального аналізу та економічних висновків.

Це яскраво свідчить про недостатній рівень компетентності нинішнього керівництва Укрзалізниці.

Разом з цим, декларуючи прозорість у прийнятті рішень, в системі Укрзалізниці, розпорядженням т.в.о. ген. директора, введена цензура навіть для печатного органу - газети "Магістраль", що безумовно приведе до впровадження нових корупційних схем.

Такі дії нинішнього керівництва Укрзалізниці розцінюються Координаційною радою як навмисні для остаточного розвалу залізничної галузі та доведення її до банкрутства з подальшою приватизацією олігархічними кланами (про необхідність якої вже неодноразово заявляв т.в.о. ген, директора Укрзалізниці).

Все це неминуче приведе до порушення соціальної стабільності в Україні та однозначно направлено на підбурення населення нашої держави під час війни до нових "майданів" та різних акції протесту з непередбаченими наслідками.

Звертаємося до Вас з прохання - зупиніть руйнацію залізничної галузі, зупиніть наростання соціальної напруги у державі, притягніть винних у розвалі залізничного транспорту до відповідальності.

З глибокою повагою,

за дорученням Координаційної ради

голова профспілки С.Каріков