newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

ДПСУ: до Зведеного бюджету надійшло понад 120,2 млрд грн

ДПСУ: до Зведеного бюджету надійшло понад 120,2 млрд грн

З початку року до Зведеного бюджету надійшло понад 120,2 млрд. грн платежів. Це на 11,5 млрд грн, або на 10,5% більше відповідного періоду минулого року, повідомляє прес-служба ДПСУ.

До державного бюджету сплачено 87 млрд грн, бюджет додатково отримав 6,4 млрд грн. Надходження до місцевих бюджетів перевищили минулорічні на 5,1 млрд грн (+18,1%) та склали 33,2 млрд гривень.

За 5 місяців 2012 року до загального фонду державного бюджету зібрано 83,3 млрд грн платежів, що контролюються Державною податковою службою. Це на 7,1 % більше, ніж у 2011 році. Планові показники виконано на 100,6%. У січні-травні цього року бюджет додатково одержав 483,9 млн гривень.

Видео дня

У повному обсязі виконано завдання з податку прибуток, акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів, частини чистого прибутку (доходу) державних підприємств, рентної плати за природний газ, що видобувається в Україні, та транзитне транспортування природного газу, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ, збору за спеціальне використання лісових ресурсів та води, платежів за користування надрами тощо.