УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Голова ДПС обурений виведенням прибутків з України

Голова ДПС обурений виведенням прибутків з України

Державна податкова служба наполягає, що "точка прибутку" всіх транснаціональних корпорацій, які мають виробничі потужності в Україні, повинна бути в нашій країні. Саме такий принцип буде покладено в основу національних стандартів в галузі трансфертного ціноутворення. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Видео дня

Про це заявив Голова ДПС України Олександр Клименко під час зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні.

"Неприпустима ситуація, коли фінансово-промислові групи доводять до банкрутства свої українські філії, а прибуток виводять у країні із пільговим оподаткуванням", – наголосив Олександр Клименко.

За його словами, для ефективного оподаткування транснаціонального бізнесу для податкових служб всіх країн першочерговим стає питання визначення точки прибутку. А це передбачає як обмін інформацією на міжнародному рівні, так і єдині підходи до моніторингу діяльності підприємств.

Саме тому фахівці податкової сьогодні працюють над розробкою національних стандартів у сфері трансфертного ціноутворення, базуючись на міжнародних документах – рекомендаціях Ради ЄС, визначених у Кодексі поведінки відносно документації з трансфертного ціноутворення (EUTPD), та посібнику з трансфертного ціноутворення Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).