newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Податкова збиратиме побажання для лібералізації податкової політики

Податкова збиратиме побажання для  лібералізації податкової політики

Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко доручив керівникам територіальних органів ДПС провести у регіонах комунікаційні сесії з місцевими підприємцями та громадськістю. За результатами спілкування із представниками бізнесу будуть зібрані та систематизовані пропозиції щодо вдосконалення функціонування податкової системи з огляду на регіональну специфіку та ті проблемні моменти із адмініструванням податків, що виникають на місцях,повідомляє прес-служба ДПСУ.

"Заходи з лібералізації податкової системи повинні запроваджуватися, в першу чергу, відповідно до побажань підприємців. Особливу увагу ми приділяємо думці малого та середнього бізнесу в регіонах, у тому числі малих містах та депресивних територіях. На керівника кожного територіального органу ДПС покладена відповідальність не тільки за ефективне запровадження законодавчих інновацій на місцях, але й на формування у тісному діалозі з бізнесом пропозицій щодо їх удосконалення", - зазначив голова ДПСУ.

Олександр Клименко підкреслив, що ДПС України постійно працює над спрощенням системи адміністрування платежів та створенням законодавчих передумов для підтримки бізнесу.