newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Бюджет додатково отримав понад 2 млрд. грн. податку на прибуток

Бюджет додатково отримав понад 2 млрд. грн. податку на прибуток

За шість місяців поточного року до загального фонду державного бюджету сплачено понад 28,5 млрд. грн. податку на прибуток. Бюджетний розпис виконано на 107,8 відсотка. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Порівняно з першим півріччям 2011 року сплату податку на прибуток зросла на понад 3 млрд. грн., або на 11,9 відсотка. За січень-червень минулого року бюджет отримав майже 25,5 млрд. гривень податку.

На збільшення сплати податку на прибуток значною мірою вплинуло покращення економічної ситуації в країні, а відповідно, і зростання доходів від підприємницької діяльності.

Обсяги виробленої промислової продукції за січень-червень 2012 р. порівняно з відповідним періодом 2011 року в цілому збільшилися на 0,4 відс., у т.ч. випуск промислової продукції на підприємствах добувної промисловості зріс на 2,7 відс., обсяги випуску промислової продукції хімічної та нафтохімічної галузі – на 10,0 відс., промислове виробництво на підприємствах машинобудування – на 0,3 відсотка. Обсяги сільськогосподарського виробництва зросли на 7,4 відсотка.