newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

НБУ планує розширити асортимент інвестиційних монет

НБУ планує розширити асортимент інвестиційних монет

Директор Генерального департаменту регулювання грошового обігу Національного банку України Віктор Нестеренко повідомив про плани Національного банку України стосовно розширення асортименту інвестиційних монет.

"Найближчимчасом будуть уведені в обіг ще два типорозміри інвестиційних монет − в 1/2 та 1/10 унції", − сказав Віктор Нестеренко та пояснив, що це буде зроблено з метою задоволення попиту на монети серед широких верств населення.

"З метою забезпечення потреб інвесторів у збереженні коштів інвестиційні монети в межах попиту випускаються відкритими (нефіксованими) тиражами, тобто за потреби", − додав представник Національного банку України.

Видео дня

Нагадаємо, що українські інвестиційні монети виготовлені із золота і срібла найвищої проби − 999,9 і на сьогодні Національний банк України випустив інвестиційні монети "Архістратиг Михаїл" із золота номіналами 20 гривень (1 унція) та 5 гривень (1/4 унції) та зі срібла номіналом 1 гривня (1 унція).

Ціни купівлі та продажу інвестиційних монет установлюються щодня і публікуються на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України.