newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Чиновники отримали хабар за квоти на експорт зерна?

Чиновники отримали хабар за квоти на експорт зерна?

Олег Рибачук, ініціатор Громадської кампанії «Новий громадянин» в ефірі програми «Вечір з Миколою Княжицьким» на ТВі повідомив, що чиновники міністерства аграрної політики отримали хабар за квоти на експорт зерна.

Видео дня

«В принципі все експертне середовище знає про те, що в міністерство агропромислового комплексу було «занесено» 127 млн. переконливих аргументів готівкою на користь того, щоб певні компанії отримали квоти (на експорт зерна – Прим. ред.). Про це говорить експертне середовище, про це мала б знати прокуратура», – сказав Олег Рибачук.

«Після того, як ці компанії отримали квоти, Міністерство аграрної політики отримало попередження від світових фінансових установ щодо неприйнятності обмеження конкуренції на ринку експорту зерна з України», –- додав він.

«Мені відомо достеменно, що відбулась дуже жорстка розмова на рівні керівництва Світового банку, Європейського банку, Міжнародного валютного фонду з керівництвом агропрому, де навіть перекладача забрали в сторону і те попередження, яке отримав мінагропром мало шокувати б будь-кого. Тобто реакція (міжнародного співтовариства – Прим. ред.) може бути вражаючою», – повідомив Рибачук.