newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Чиновників за відмову видати дозвіл притягнуть до відповідальності

675
Чиновників за відмову видати дозвіл притягнуть до відповідальності

Миколаївський підприємець поскаржився на роботу дозвільного органу. За порушення строків розгляду документів та безпідставну відмову у видачі дозвільних документів посадовців Миколаївського міськвиконкому притягнуть до адміністративної відповідальності.

Видео дня

Держкомпідприємництво перевірило роботу дозвільного органу - управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради, на підставі скарги підприємця, якому відмовили видавати дозвільні документи. Під час проведення перевірки було складено протокол про адміністративне правопорушення, який листом Держкомпідприємництва надіслано до відповідного суду.

Наразі комітетом Миколаївської міської ради вжиті заходи щодо усунення порушення вимог у роботі: справа фізичної особи-підприємця підприємця буде розглянута на черговому засіданні міськвиконкому.

Нагадаємо, що видача дозвільних документів або відмови в їх видачі, переоформленні, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру регламентується законом України щодо дозвільної системи в сфері господарської діяльності та постановою Кабміну щодо упорядкування видачі відповідних документів.