УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Держкомпідприємництво: видача бланків суворої звітності – адмінпослуга

Держкомпідприємництво: видача бланків суворої звітності – адмінпослуга

Прийняття проекту постанови щодо скорочення бланків цінних паперів та документів суворої звітності дасть можливість істотно зменшити існуючу кількість таких документів та в свою чергу сприятиме спрощенню підприємницької діяльності, усуненню адміністративних перешкод на шляху ведення бізнесу та скороченню витрат підприємців. Про це повідомили в прес-службі Держкомпідприємництва.

Видео дня

В рамках роботи із впорядкування виготовлення та використання бланків суворої звітності Держкомпідприємництво та Мінфін провели три міжвідомчі наради.

Одним з позитивних досягнень в проведенні відповідної роботи є той факт, що проект документу передбачає обмеження вартості таких послуг для споживачів. Разом з тим, зазначений проект акту не враховує принципової позиції Комітету, яка полягає в тому, що за всіма ознаками процедура видачі бланків цінних паперів, документів суворої звітності є адміністративною послугою, отже оплата за надання таких послуг має перераховуватись до державного бюджету.

Нагадаємо, що раніше Урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський уже звертав увагу на те, що бланки суворої звітності не повинні містити елементів голографічного захисту: «Голограм на бланках суворої звітності бути не повинно. Це «обілечування» бізнесу».