newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Форма декларації щодо вимогам пожежної безпеки буде спрощена

492
Форма декларації щодо вимогам пожежної безпеки буде спрощена

Михайло Бродський домовився, що МНС вивісить свої вимоги до приміщень на офіційному сайті відомства.

Видео дня

На сайті МНС будуть оприлюднені чіткі вимоги до різних видів об’єктів щодо пожежної безпеки, відповідно до яких підприємці повинні будуть проводити обладнання своїх приміщень. Про це Урядовий уповноважений з питань дерегуляції Михайло Бродський домовився із міністром з питань надзвичайних ситуацій Віктором Балогою.

«Нарешті ми переходимо до європейських принципів роботи у сфері пожежної безпеки. Я домігся того, що МНС розробить чіткий перелік вимог до різних категорій об’єктів. Підприємці матимуть до них вільний доступ, і зможуть самі відповідним чином обладнати свої приміщення. Контакт із пожежниками ми зведемо до мінімуму», – наголосив Михайло Бродський.

Підприємцю достатньо буде зайти на сайт МНС, ознайомитися із пожежними вимогами, виконати їх та надати декларацію матеріально-технічної відповідності свого приміщення. Після цього підприємець може розпочинати свою діяльність. Водночас, пожежна інспекція матиме право згодом перевірити, чи насправді у приміщенні дотримано всіх вимог пожежної безпеки. У разі порушень підприємцю загрожуватиме штраф.

Михайло Бродський домовився із міністром з питань надзвичайних ситуацій і про спрощення самої декларації відповідності об’єктів правилам пожежної безпеки. Також очільники відомств вирішили полегшити процедуру отримання ліцензії для провадження господарської діяльності протипожежного призначення.

Анатолий Яворский